/hamag/assets/i-pro-230-steam-babyliss-paris-slider-jpg-6517.jpeg

Prostownica I-Pro 230 Steam BaByliss Paris – poznaj efekt pary

Połączenie ciepła i pary to mariaż doskonały.

Data publikacji: 06.12.2016
Poznaj ST395E – I-Pro 230 Steam od BaByliss Paris. To prostownica, która jest w stanie poradzić sobie z każdymi, nawet najbardziej wymagającymi włosami. Jak ona to robi?

Prostownica parowa ST395E – I-Pro 230 Steam marki BaByliss Paris to propozycja dla posiadaczek najbardziej wymagających włosów, które do tej pory nie były w stanie znaleźć urządzenia dającego sobie z nimi radę. Dla tej prostownicy nie ma bowiem włosów niemożliwych do rozprostowania. Cienkie, kruche, kędzierzawe, mocno kręcone – dla niej do żaden problem. Jak to możliwe? Sekret tkwi w unikatowym połączeniu ciepła i pary, która jest emitowana w kontrolowanych warunkach. Para sprawia, że włókna włosów są rozprężane, a to zaś pozwala płytkom grzejnym wykonać swoja doskonałą robotę. W efekcie wystarczy jedno przeciągnięcie, a włosy pozostają proste na długi czas i nie elektryzują się, dzięki czemu fryzura prezentuje się dosłownie perfekcyjnie, pomimo upływu godzin. Emisja pary pozwala włosom zachować miękkość, blask i odpowiednie nawilżenie.

Prostownica francuskiego producenta została wyposażona w innowacyjną technologię I-Temperature, która zapewnia szybkie i co najważniejsze równomierne nagrzewanie się płytek. Optymalna temperatura 230 stopni Celsjusza gwarantuje doskonałe rezultaty, ale jeśli Twoje włosy wymagają specjalnego traktowania, możesz ją obniżyć do akceptowalnego dla Ciebie poziomu. Choć niezależnie od wyboru ustawień, ceramiczno-tytanowe płytki są gwarancją odpowiedniej ochrony przed zniszczeniem zarówno suchych, jak i wilgotnych włosów. Materiały te zapewniają również ochronę przed uszkodzeniami samego urządzenia, którego nie chciałabyś raczej zniszczyć – nie tylko pozwala ono osiągnąć świetne efekty, ale też jest przyjemne w użytkowaniu. Model ST395E – I-Pro 230 Steam to także wysuwany grzebień do rozczesywania włosów, obrotowy przewód oraz dołączane do zestawu etui ochronne.

Źródło: BaByliss ParisSprawdź ceny

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.