/hamag/assets/diamond-ceramic-xxl-babyliss-paris-slider-jpg-6509.jpeg

Prostownica Diamond Ceramic XXL BaByliss Paris radzi sobie z każdymi włosami

Dla nowej prostownicy firmy BaByliss Paris nie ma takich włosów, których nie da się wyprostować.

Data publikacji: 05.12.2016
Zawsze chciałaś mieć prostą fryzurę, ale na przeszkodzie stały Twoje grube i długie włosy? Nie jesteś z tym problemem osamotniona. Na szczęście żyjesz w czasach, w których niemal już nie ma takiego problemu, którego nie dałoby się rozwiązać. W tym temacie pomocną dłoń wyciąga do Ciebie francuska firma BaByliss Paris, która właśnie z myślą o takich kobietach jak Ty przygotowała swoją nową prostownicę – Diamond Ceramic XXL ST280E.

Prostownica Diamond Ceramic XXL ST280E marki BaByliss Paris powstała z myślą o posiadaczkach grubych, długich i tych najbardziej niesfornych włosów. Tym, co wyróżnia ją na tle innych tego typu urządzeń, są niezwykle szerokie płytki XXL – aż 45 milimetrów. Duża powierzchnia to także możliwość osiągnięcia doskonałych efektów przy minimalnej liczbie pociągnięć. Co warto dodatkowo podkreślić, płytki te zostały pokryte specjalną powłoką Diamond Ceramic, która jest gładka i zapewnia równomierny rozkład ciepła, co przekłada się nie tylko na perfekcyjne rezultaty, ale też bezpieczeństwo Twoich włosów. 

Prostownica Diamond Ceramic XXL ST280E marki BaByliss Paris

Nowe urządzenie od BaByliss Paris jest przystosowane do najbardziej wymagających kosmyków, a dzięki idealnemu poślizgowi nie dopuszcza do ich splątania – zatem: bez obaw! W osiągnięciu doskonałych rezultatów pomaga też szeroki zakres regulacji temperatury – masz do wyboru aż 15 różnych ustawień: od 150 do 230 stopni Celsjusza. Możesz więc swobodnie dostosować parametry działania prostownicy do własnych potrzeb i preferencji. Dzięki zastosowaniu technologii I-Temperature płytki prostownicy nagrzewają się niesamowicie szybko. Decyzję o rozpoczęciu stylizacji możesz więc podjąć nawet wtedy, gdy nie narzekasz na nadmiar czasu. To wszystko sprawia, że Diamond Ceramic XXL ST280E zdecydowanie jest warta uwagi.

Źródło: BaByliss Paris

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

remington-cb7400-classic-jpg-8289

Szczotka Remington CB7400 zamiast prostownicy

Gładkie i proste włosy pełne blasku i objętości? To nie marzenie, to rzeczywistość.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

braun-bt3040-classic-jpg-8301

Trymer Braun BT3040 – ikona precyzji

To urządzenie, które podąża za Twoim stylem, oddając w Twoje ręce 39 ustawień długości.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

bosch-phd-9940-classic-jpg-8190

Superszybka suszarka Bosch PHD9940

Oprócz mocnego nadmuchu oferuje też narzędzia, dzięki którym Twoja fryzura będzie prezentować się zjawiskowo.