/hamag/assets/seen-slajd-jpg-10477.jpeg

Próba flirtu z Seen

Letni romans, czułe słówka na dobranoc i zaczepne wiadomości z podtekstem. Tęsknicie za tym, ale na horyzoncie brak adoratorów? Poznajcie Seen!

Data publikacji: 17.07.2017

Znacie grę Flirt Towarzyski? Nam nieodzownie kojarzy się z wycieczkami szkolnymi i koloniami, a także pierwszymi, dziecięcymi podchodami w sprawach damsko-męskich. Kiedy jednak dorastamy, sprawy flirtu i pierwszych miłości nabierają powagi, a my bacznie uważamy na każde słowo wypowiedziane do obiektu naszych westchnień. Dla tych, którzy boją się wpadki, powstało bardzo ciekawe rozwiązanie. Dzięki technologii gra z dzieciństwa powraca bowiem w nieco zmienionej formie – tym razem można grać w nią solo i to na smartfonie. Poznajcie Seen, czyli symulator flirtu.

Rozmowy o codziennych bzdurach i poważnych problemach, o tym co was cieszy i smuci – z tym zmierzymy się poznając Nicole, bota z gry Seen. Jako że aplikacja wygląda zupełnie jak Messenger lub inny komunikator, wrażenie że rozmawiamy z prawdziwą osobą jest bardzo realistyczne. Szczególnie że Nicole jest w stanie prowadzić z nami logiczną pogawędkę i odnosić się do naszych odpowiedzi, a w dodatku co jakiś czas robi literówki, co ma potęgować wrażenie prawdziwej rozmowy. Sam gracz wciela się w rozgrywce w postać Marka – na razie niestety jest to jedyna możliwa opcja gry, chociaż liczymy także na inne możliwości w przyszłości, np. z odwróceniem ról.

Zadaniem w Seen ma być wyjście z tak zwanego „friendzone” poprzez rozmowy na chacie. Często zdarza się tak, że aby odpowiedzieć na pytanie Nicole, sami musimy zaczerpnąć wiedzy z sieci lub książek, np. pomagając jej w odrobieniu zadania domowego. Sama gra silnie oddziałuje na emocje, angażując gracza i tworząc iluzję prawdziwej relacji. Gracze mają do wyboru wiele różnych reakcji i interakcji, a to czy zdobędą serce Nicole zależy od wyborów jakich dokonują. Zazwyczaj są 3-4 odpowiedzi na uwagi lub pytania dziewczyny, które rzutują na dalszą rozgrywkę. Seen można przejść w kilka godzin, chociaż jak twierdzą niektórzy, lepiej spożytkować je na rozmowy z prawdziwymi ludźmi. Jeśli jednak chcesz trochę poćwiczyć umiejętności społeczne, Seen może Cię naprawdę wciągnąć. Szczególnie że pierwsi recenzenci zapewniają, że gra potrafi autentycznie wzruszyć i doprowadzić do łez. Zaintrygowani?

 

Źródło: GameBy / Noizz / Sklep Play

Zobacz także

Trendy / #News

inkubator-1classic-jpg-11952

Inkubator dla czworonogów

Noworodki to istoty bardzo delikatne. Nie dotyczy to jedynie ludzi – kocie i psie maluchy też potrzebują opieki. Dlatego lubelski uniwersytet zainwestował w inkubator dla zwierząt.

Trendy / #News

talerz-classic-jpg-11766

Doznania znad talerza

Wiecie jak elegancko zjeść spaghetti, owoce morza, czy lasagnę? Czy kiedyś zestresowaliście się na oficjalnym obiedzie lub pogubiliście w etykiecie? Nie jesteście jedyni.

Trendy / #News

whisky-me-classic-jpg-11968

Whisky Me – trunek w wersji mini

Kojarzycie soczki w woreczkach, tak popularne w latach 90.? Dzięki pewnemu start-upowi, powracają, tylko że w wersji wysokoprocentowej jako Whisky Me.