/hamag/assets/pro-digital-compact-6100e-babyliss-paris-slider-jpg-6522.jpeg

Pro Digital Compact 6100E BaByliss Paris to suszarka na medal

Ta suszarka nie zawiedzie Cię, choćby nie wiadomo co. To jedno z najlepszych tego typu urządzeń na rynku.

Data publikacji: 06.12.2016
Jesteś zmuszona codziennie suszyć włosy? W takim razie na pewno nie powinnaś oszczędzać na suszarce. Pro Digital Compact 6100E od BaByliss Paris to urządzenie, które kosztuje nieco więcej niż standardowe suszarki do zastosowań domowych, ale nie będziesz żałowała ani jednej wydanej na nią złotówki. Skąd ta pewność?

Suszarka Pro Digital Compact 6100E marki BaByliss Paris robi doskonałe pierwsze wrażenie – urządzenie prezentuje się stylowo i nowocześnie, dzięki czemu na pewno stanie się ozdobą Twojej łazienki. Najważniejsze jest jednak nie to jak wygląda, lecz co potrafi. A potrafi niemało. W pracach nad tą suszarką udział brali profesjonaliści, którzy zadbali o to, by korzystanie z niej było proste, a możliwe do osiągnięcia efekty – dosłownie doskonałe. Jak przystało na urządzenie z najwyższej półki, zastosowany został tutaj nowoczesny cyfrowy silnik, który charakteryzuje się nie tylko wysoką wydajnością, ale też zdecydowanie dłuższą żywotnością – nawet do 10 tysięcy godzin (w porównaniu do 150-300 godzin w przypadku konwencjonalnych rozwiązań). Jest to zatem suszarka na lata i przez te lata nie będziesz miała raczej powodów do narzekań.

Suszarka Pro Digital Compact 6100E marki BaByliss Paris

Nowa suszarka BaByliss Paris ma moc 2100 watów i potrafi wydmuchiwać powietrze z zawrotną prędkością sięgającą 208 km/h. To gwarancja niesamowicie szybkiego suszenia włosów. Strumień powietrza jest stały, dzięki czemu włosy suszone są równomiernie. Z kolei połączenie temperatury na poziomie 70 stopni Celsjusza oraz jonizacji (o wydajności 63 miliardów jonów na sekundę na cm3) oznacza pełną ochronę Twoich włosów podczas suszenia i ich odpowiednie nawilżenie. Efekt: miękkie i błyszczące włosy. Urządzenie pozwala wybrać jedno z 6 ustawień suszenia i oddaje do Twojej dyspozycji dodatkowy cieniutki koncentrator, dzięki czemu w krótkim czasie jesteś w stanie osiągnąć rewelacyjną fryzurę. Wygodna, dobrze przemyślna konstrukcja jest już tylko dopełnieniem całości.

Źródło: BaByliss Paris 

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

remington-cb7400-classic-jpg-8289

Szczotka Remington CB7400 zamiast prostownicy

Gładkie i proste włosy pełne blasku i objętości? To nie marzenie, to rzeczywistość.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

braun-bt3040-classic-jpg-8301

Trymer Braun BT3040 – ikona precyzji

To urządzenie, które podąża za Twoim stylem, oddając w Twoje ręce 39 ustawień długości.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

bosch-phd-9940-classic-jpg-8190

Superszybka suszarka Bosch PHD9940

Oprócz mocnego nadmuchu oferuje też narzędzia, dzięki którym Twoja fryzura będzie prezentować się zjawiskowo.