/hamag/assets/dzien-matki-braun-slider-jpg-9482.jpeg

Pielęgnacja na Dzień Matki – od Braun

Każda kobieta chce wyglądać i czuć się piękna. Urządzenia Braun stanowią świetną pomoc.

Data publikacji: 18.05.2017
26 maja nadarzy się okazja, by jeszcze raz podziękować mamie za to, że jest. Możesz sprawić, by poczuła się tego dnia wyjątkowo. Wraz z firmą Braun polecamy prezenty na Dzień Matki – wielofunkcyjne produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

Doskonała kondycja skóry twarzy pozwoli mamie zachować młody wygląd. Jest co najmniej kilka sposobów na osiągnięcie tego celu, a znakomitym rozwiązaniem może być pomoc nowoczesnych technologii. Braun FaceSpa SE851v, na przykład, to zestaw do kompleksowej pielęgnacji cery – oczyszcza ją i witalizuje, pobudzając krążenie i tym samym poprawiając wygląd skóry. Dodatkowo w zestawie znajduje się końcówka do depilacji, która pomaga usunąć niechciane włoski z twarzy. Całości dopełniają: elegancka kosmetyczka i podświetlane lusterko.

Zestaw do pielęgnacji twarzy Braun FaceSpa SE951v

Skoro jesteśmy już przy usuwaniu włosków, to czas wspomnieć o wcale nie gorszym pomyśle na prezent dla mamy, czyli depilatorze. Już jednofunkcyjny model może przypaść większości kobiet do gustu, ale zestaw Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry firmy Braun to prawdziwa bomba. Komplet nasadek pozwala wydepilować całe ciało, a jakby tego było mało, są jeszcze dodatkowe akcesoria do peelingu, oczyszczania twarzy i masażu. Mamy więc pielęgnacyjny komplet dla nowoczesnej kobiety.

zestaw do depilacji Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry

Pozostańmy w temacie włosów, choć tym razem nie będziemy się ich pozbywać. Kolejną propozycją na prezent jest bowiem prostownica Braun Satin Hair 7 SensoCare. Dlaczego akurat ta? Ponieważ została wyposażona w gładkie ceramiczne płytki oraz technologię sensorów, które na bieżąco monitorują stan kosmyków i poziom wilgotności (sprawdzają te parametry aż 20 razy w ciągu każdej sekundy). Wszystko to, aby ułatwić i przyspieszyć układanie włosów, ale jednocześnie zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Prostownica Braun Satin Hair 7 SensoCare

Źródło: Braun

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.