/hamag/assets/pedi-secret-babyliss-paris-slider-jpg-6497.jpeg

Pedi Secret od BaByliss Paris zadba o Twoje stopy jesienią i zimą

BaByliss Paris wprowadza na rynek Pedi Secret – elektryczną tarkę do stóp, która pomoże zachować najlepszą kondycję stóp także w najchłodniejszym okresie roku.

Data publikacji: 02.12.2016
Nie jest żadną tajemnicą, że jesień i zima to nie najlepszy czas dla stóp, ale nie oznacza to, że nie ma sposobu, by sutecznie zadbać o ich dobrą kondycję i ładny wygląd. Sposób, który dziś wam prezentujemy to elektryczna tarka do stóp francuskiej marki BaByliss Paris, ukryta pod nazwą Pedi Secret.

Pedi Secret marki BaByliss Paris to elektryczna tarka do stóp, która gwarantuje szybką i skuteczną pielęgnację w domowych warunkach. Urządzenie składa się z dwóch obrotowych wałków wyposażonych w powłokę z diamentów syntetycznych. Dzięki temu jest w stanie bardzo sprawnie i – co najważniejsze – trwale usuwać zrogowacenia i martwy naskórek, przywracając w ten sposób stopom naturalny kształt, gładkość i piękny wygląd. 

Jak należy wykonywać zabieg przy pomocy elektrycznej tarki Pedi Secret od BaByliss Paris? Odpowiedź brzmi: dwuetapowo. Najpierw uruchamiane są szybkie obroty, dzięki czemu naskórek zostaje złuszczony, a wszystkie brzydkie zrogowacenia są skutecznie eliminowane. Faza druga polega natomiast na polerowaniu stóp i tym samym ich wygładzaniu. Efekt końcowy z kolei zadowoli każdą kobietę – jest to bowiem delikatna i piękna skóra.

Elektryczna targa do stóp Pedi Secret BaByliss Paris model F210E

Działanie tarki Pedi Secret jest bardzo naturalne – w celu uzyskania optymalnych rezultatów wykorzystuje się bowiem złuszczanie skóry. Efekty są zbliżone do tych, jakie osiąga się w profesjonalnych salonach kosmetycznych, a jednocześnie możesz cieszyć się pełnym komfortem wykonywania zabiegu w domowym zaciszu. Prosta obsługa i równie łatwe czyszczenie (ograniczające się do mycia pod bieżącą wodą) to kolejne plusy tego urządzenia. 

Elektryczna targa do stóp Pedi Secret BaByliss Paris model F210E jest już dostępna na rynku. W zestawie z urządzeniem znajdziesz etui ochronne oraz 3 baterie.

Źródło: BaByliss Paris

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

swiss-power4ever-classic-jpg-9984

Suszarka ekstremalna Swiss Power4Ever

Ponadprzeciętna pod względem wydajności, ochrony włosów i ergonomii. Taka jest nowa suszarka Valera.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-72-classic-jpg-9958

Jonowa pielęgnacja twarzy z Beurer FC 72

Poprawia ukrwienie, głęboko oczyszcza i nawilża twarz, pomaga walczyć z trądzikiem i ze zmarszczkami.