/hamag/assets/curl-secret-c900e-babyliss-paris-slider-jpg-6613.jpeg

Lokówka Curl Secret C900E BaByliss Paris – doskonałe loki w kilka chwil

Nowa propozycja od BaByliss Paris to lokówka automatyczna – szybka i łatwa w użytkowaniu.

Data publikacji: 09.12.2016
Romantyczne fale czy delikatne loki? Nie odpowiadaj – lokówka automatyczna Curl Secret C900E marki BaByliss Paris pomoże Ci wyczarować na głowie dokładnie taką fryzurę, o jakiej marzysz. Szybko, prosto i za naprawdę rozsądne pieniądze.

Lokówka automatyczna Curl Secret C900E BaByliss Paris wyróżnia się na tle konkurencji bardzo dobrze pomyślanym systemem kręcenia loków (którego rewelacyjne działanie w praktyce potwierdził nasz test modelu C1201E z tej samej serii). Urządzenie wykorzystuje opatentowaną, innowacyjną technologię AUTO CURL, dzięki której fryzura niemalże układa się sama – cały proces jest w stu procentach zautomatyzowany. To szybki i prosty sposób na uzyskanie fal lub delikatnych loków jak „od fryzjera”, ale w domowych warunkach. 

Fryzura przygotowana przy pomocy lokówki Curl Secret C900E marki BaByliss Paris ma wyglądać naturalnie, a do tego być świetnie utrwalona. Możesz być pewna, że loki przetrwają cały, nawet najcięższy dzień. Ma to być zasługa nie tylko samego mechanizmu, w którym włos podgrzewany jest wokół elementu grzewczego i w zamkniętej komorze, ale też 12-sekundowej pozycji ustawienia czasu kręcenia loków oraz optymalnej temperatury – 185 lub 205 stopni Celsjusza (do regulacji w zależności od potrzeb).

Lokówka automatyczna Curl Secret C900E BaByliss Paris

Najważniejsze jest jednak to, że lśniące loki to nie tylko jednorazowy efekt. Z lokówki od BaByliss Paris można korzystać regularnie i nie martwić się przy tym o kondycję włosów. O ich odpowiednią ochronę podczas emisji ciepła dba bowiem powłoka ceramiczna. Zarówno bezpieczeństwo, jak i doskonałe efekty gwarantuje również wskaźnik dźwiękowy, który informuje o zakończeniu procesu skręcania loka. 

Na koniec mamy dobrą wiadomość. Lokówka automatyczna Curl Secret C900E BaByliss Paris jest obecnie dostępna w atrakcyjnej, promocyjnej cenie w sieci sklepów Biedronka. Można zaoszczędzić naprawdę sporo, co w okresie świątecznym jest przecież niezwykle istotne.

Źródło: BaByliss Paris

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.