/hamag/assets/kohersen-8001-slider-jpg-5841.jpeg

Kohersen 8001 – robot kuchenny z technologią indukcji

Jeśli nie szukasz tylko urządzenia, ale kuchennego pomocnika, to Kohersen 8001 sprawdzi się doskonale.

Data publikacji: 09.11.2016
Gotowanie na parze i podsmażanie, przygotowywanie napojów i ciast, mielenie, ścieranie, szatkowanie, rozdrabnianie i miksowanie to jeszcze nie wszystkie funkcje, jakie oddaje do dyspozycji użytkowników Kohersen 8001robot kuchenny na miarę XXI wieku. Oprócz szerokiej funkcjonalności, urządzenie to może również pochwalić się obecnością technologii indukcji – jakie niesie to ze sobą korzyści?

Robot kuchenny Kohersen 8001 został wyposażony w innowacyjny, indukcyjny system podgrzewania. Dzięki niemu gotowanie przy użyciu tego urządzenia jest szybsze i bardziej precyzyjne. Technologia ta – w połączeniu z dużą mocą 1600 watów oraz specjalną budową głównego naczynia o pojemności 2,5 litra – zapewnia też, że danie się nie przypali, będzie miało idealną konsystencję oraz zachowa pełnię smaku i aromatu. Jest to zasługa jednej unikalnej cechy systemu indukcji – błyskawicznego podgrzewania i schładzania. Nie bez znaczenia są również: wysokiej jakości materiały wykorzystane przy produkcji urządzenia, zespół samoostrzących się noży, funkcja automatycznego czyszczenia oraz wyjątkowo intuicyjny panel sterowania.

Robot kuchenny Kohersen 8001

Kohersen 8001 to robot kuchenny, który wyróżnia się ponadprzeciętną funkcjonalnością. Dzięki licznym trybom pracy urządzenie nadaje się do przygotowywania dwudaniowych obiadów, sosów i sałatek, deserów czy potraw dla niemowląt, jak również napojów owocowych i alkoholowych, ale też wypiekania ciast i pieczywa. Robot także rozdrabnia, mieli, ściera i proszkuje produkty, a do wyboru mamy aż 10 różnych prędkości oraz dodatkową funkcję turbo. Jakby tego było mało, producent dorzucił jeszcze niezwykle praktyczną, zintegrowaną precyzyjną wagę. Dzięki niej możliwe jest nawet zważenie produktu wówczas, gdy w naczyniu coś już się znajduje. Całości dopełnia zaś komplet akcesoriów. Krótko mówiąc: to nieoceniony pomocnik w nowoczesnej kuchni.

Źródło: KohersenSprawdź ceny

Zobacz także

Roboty kuchenne / #Galeria

classic-jpg-11627

Polecane roboty kuchenne

Bez robota ani rusz! Przyda się podczas przyrządzania ciasta, dań głównych, zup oraz sałatek dla sporej rodzinki. Zobaczcie, jakie sprzęty polecamy!

Roboty kuchenne / #Test

classic-02-jpg-7633

Test robota kuchennego – PHILIPS HR 7627/00

Jeśli szukacie prostego robota do najpilniejszych zadań kuchennych, model HR 7627/00 Philipsa jest jakby idealny!

Roboty kuchenne / #News

bosch-mumxl40g-classic-jpg-5974

Bosch MUMXL40G to jedyny robot kuchenny, jakiego potrzebujesz

Robot kuchenny Bosch MUMXL40G oddaje do Twojej dyspozycji ponad 120 funkcji.