/hamag/assets/fa-5670-4-slider-jpg-6993.jpeg

Karbownica FA 5670-4 – zafunduj sobie grube fale

Firma First Austria przedstawia FA 5670-4 – karbownicę, dzięki której osiągniesz profesjonalny efekt w domowym zaciszu.

Data publikacji: 28.12.2016
Jeśli jesteś miłośniczką grubych fal na głowie i poszukujesz karbownicy (czy – jak kto woli – falownicy), to być może zainteresuje Cię nowy produkt firmy First Austria. Model FA 5670-4 to bowiem niedrogie urządzenie, które zapewnia profesjonalne efekty.

First Austria FA 5670-4 to karbownica stworzona z myślą o kobietach, które chcą uzyskać efekt doskonałych, grubych fal. Dzięki dobrze przemyślanej konstrukcji jesteś w stanie osiągnąć rezultaty jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego, a do tego możesz być pewna dwóch rzeczy: po pierwsze – krótkiego czasu przygotowywania fryzury, po drugie – całkowitego bezpieczeństwa użytkowania.

Karbownica została wyposażona w trzy elementy grzejne. Płytki charakteryzują się równomiernym rozprowadzaniem ciepła, dzięki czemu fryzura zawsze jest perfekcyjna. Na stronie producenta można znaleźć zapis, że zostały one również pokryte specjalną powłoką turmalinową – co to oznacza? Krótko mówiąc jest to gwarancja efektu zdrowych i błyszczących włosów – wszystko to dzięki emitowanym przez powłokę jonom, które skutecznie obniżają elektryczność statyczną.

Karbownica First Austria FA 5670-4

Obsługa falownicy First Austria FA 5670-4 jest dziecinnie prosta, a o obecnym statusie informuje wyświetlacz LCD umieszczony na rączce. Urządzenie pozwala na regulację temperatury w zakresie od 120 do 220 stopni Celsjusza. Możesz więc swobodnie dostosować parametry nagrzewania do rodzaju, grubości i kondycji swoich włosów. Bez trudu znajdziesz złoty środek, który zagwarantuje doskonały efekt, a równocześnie pełne bezpieczeństwo.

Karbownica First Austria FA 5670-4 gwarantuje również pełną wygodę. Uchwyt jest poręczny, a przez to dobrze i pewnie leży w dłoni. Przewód natomiast jest obrotowy w 360 stopniach, dzięki czemu nie będzie Cię w żaden sposób ograniczał. Pozytywny wpływ na komfort ma również technologia szybkiego nagrzewania.

Źródło: First Austria

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

philips-hp8371-00-classic-jpg-7275

Naturalna fryzura z prostownicą Philips HP8371/00

Pielęgnacja jonowa, technologia keratynowa i wibrujące płytki – to wszystko, czego potrzebują Twoje włosy.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

philips-hps940-00-classic-jpg-7251

Philips ProCare Auto Curler – loki godne czerwonego dywanu

Chcesz olśniewać zawsze doskonałymi lokami? Automatyczna lokówka Philipsa to coś dla Ciebie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

philips-hp8668-00-classic-jpg-7246

Philips StyleCare to sposób na naturalnie wyglądające loki

Loki jak marzenie? To możliwe z automatyczną suszarko-lokówką Philips StyleCare HP8668/00.