/hamag/assets/sharp-kc-a60euw-slider-jpg-7123.jpeg

Inteligentny Sharp KC-A60EUW – oczyści i nawilży powietrze

Urządzenie Sharp KC-A60EUW oczyszcza i nawilża powietrze – zawsze doskonale, zawsze samodzielnie.

Data publikacji: 09.01.2017
Nastała zima, więc chowamy się w domach i szczelnie zamykamy okna, by mróz do nas nie dotarł. Jest okres grzewczy, dlatego ciepło mamy zagwarantowane. Niestety wraz z nim w naszych mieszkaniach zaczyna być suche, nieprzyjemne powietrze, które nie sprzyja nie tylko naszemu samopoczuciu, ale też zdrowiu. Na szczęście z pomocą przychodzą oczyszczacze i nawilżacze powietrza, a KC-A60EUW firmy Sharp to propozycja z gatunku inteligentnych.

Dlaczego Sharp KC-A60EUW nazywany jest inteligentnym urządzeniem? Ponieważ został wyposażony w system czujników, które w czasie rzeczywistym monitorują temperaturę, poziom wilgoci, obecność nieprzyjemnych zapachów i stopień zakurzenia. Po błyskawicznej analizie tych informacji urządzenie samodzielnie podejmuje decyzję o wybraniu najbardziej optymalnych programów oczyszczania i nawilżania – tak, by były one jak najlepiej dostosowane do panujących w pomieszczeniu warunków. W efekcie w każdym momencie możemy cieszyć się świeżym i rześkim powietrzem, bez konieczności dobierania ustawień.

Oczyszczacz i nawilżacz powietrza Sharp KC-A60EUW

KC-A60EUW jest najbardziej wydajnym oczyszczaczem z funkcją nawilżania w ofercie firmy Sharp. Oprócz dużej mocy wyróżnia go innowacyjna technologia Plasmacluster Ion HD. Rozwiązanie to umożliwia usuwanie nawet do 99 procent wirusów, alergenów i bakterii. Eliminowane są również przykre zapachy i elektrostatyczność z urządzeń biurowych. Wszystko to jest możliwe, dzięki emisji jonów dezaktywujących wszelkie szkodliwe cząsteczki. 

Równocześnie urządzenie może pochwalić się bardzo niskim zużyciem energii oraz niemal bezgłośną pracą. Dzięki temu sprawdzi się nawet w sypialni czy pokoju dziecięcym. Sharp KC-A60EUW to także wysoki poziom ergonomii oraz nienaganna stylistyka. Producent zapewnia też, że użytkownicy mogą liczyć na bezkosztową pracę nawet przez 10 lat.

Źródło: Sharpdirect

Zobacz także

Sprzęt AGD / #Galeria

classic-jpg-10398

Niedrogie wentylatory do domu - TOP 5

Lato to jedna z przyjemniejszych pór roku. Bywa jednak także mecząca, dlatego warto zastanowić się jaki wentylator kupić, aby przetrwać największe upały.

Sprzęt AGD / #News

candy-promocja-classic-jpg-10304

Kup sprzęt Candy i zgarnij nagrody

Ruszyła promocja, w której za zakup sprzętu do kuchni od Candy, możesz otrzymać atrakcyjne bonusy.

Sprzęt AGD / #Galeria

classic-jpg-10395

Jaki wentylator do biura kupić? TOP 5

Jaki wentylator do biura kupić, gdy za oknem temperatury sięgają zenitu, a ty musisz przebywać w zamkniętym pomieszczeniu przez osiem godzin?