/hamag/assets/butterflydress-slider-jpg-1399.jpeg

Sukienka z efektem motyla

Wyobraźcie sobie, że wokół was zaczynają krążyć niebieskie motyle…!

Data publikacji: 03.02.2016

The Butterfly Effect to projekt sukienki, który zachwyca od pierwszego spojrzenia. Tureckie projektantki Ezra+Tuba we współpracy z firmą Intel stworzyły prawdziwie unikatowe dzieło!

The Butterfly Effect - Intel

To pionierski projekt i pierwsza na świecie kreacja haute couture z zaawansowanymi technologiami. Dzięki miniaturowemu układowi Intel Edison, sukienka nie tylko reaguje na ruch, temperaturę ciała oraz dotyk. W momencie zbliżenia dłoni do stroju, uruchamiamy przepiękny proces – przyczepione doń motyle zaczynają latać! To fantastyczny dowód na to, że moda i nowe technologie to mariaż doskonały, gwarantujący prawdziwe widowisko emocji! Wyobraźmy sobie tę kreację na pokazie mody – efekt „wow” gwarantowany!

Projekt „The Butterfly Effect” to część kampanii Intela pt. „Experience Amazing”. Jej głównym celem pozostaje dostarczenie niezwykłych wrażeń użytkownikowi za pośrednictwem przełomowych technologii właśnie. Okazuje się, że na co dzień każdy z nas może uczestniczyć w prawdziwym spektaklu wrażeń oraz doświadczać zupełnie nowych emocji. Sukienka z efektem motyla wytycza pionierskie kierunki w branży mody i przenosi wysoką sztukę krawiectwa w nowe rejony, które warte są odkrycia i twórczego ujarzmienia.

The Butterfly Effect - Intel

Źródło: materiały prasowe Intel

Zobacz także

Wdzięk / #Recenzja

classic-jpg-11360

Naturalne antyperspiranty – top 3

Jakie naturalne antyperspiranty wybierać, aby nie zaszkodzić zdrowiu, ale jednocześnie zadbać o higienę?

Wdzięk / #Recenzja

coffee-scrub-classic-jpg-11117

Bare Care – peeling kawowy na jesień

Bare Care to nowość na rynku kosmetyków naturalnych. Bare Care to peeling kawowy stworzony dla fanek aromatycznych ziaren!

Wdzięk / #Recenzja

classic-jpg-11109

Hmilk no stress – test mleczka do włosów farbowanych

Hmilk no stress to nowość marki Oway, która w swoim portfolio posiada same naturalne i przyjazne włosom preparaty. Jak mleczko wypadło w testach?