Sigma 80 – pomysłowy i funkcjonalny design

Tego przycisku wcale nie trzeba dotykać – sterowany jest bezdotykowo. Możesz go także zaprogramować, choćby tak, aby spłukiwanie odbywało się automatycznie.

Data publikacji: 05.02.2016

Innowacyjne produkty łazienkowe łączą eleganckie wzornictwo i wygodę obsługi. Dla osób gustujących w najnowszych technologiach sanitarnych oraz lubiących zindywidualizowane produkty zaprojektowano przycisk Geberit Sigma 80. To inteligentny, sterowany światłem, w pełni elektroniczny przycisk do spłukiwania. W momencie wejścia do pomieszczenia, na płytce zapalają się dwie, subtelne linie LED-owe. Wtedy urządzenie jest gotowe do działania.

Geberit Sigma80W zależności od upodobań do wyboru mamy 5 kolorów linii ledowych: niebieski, turkusowy, purpurowy, pomarańczowy, żółty.

Sigma 80 jest sterowana bezdotykowo – wystarczy jeden ruch ręką przed wiązką światła i następuje czyszczenie muszli. Świetliste paski na płytce mają dwie różne długości i odpowiadają systemowi spłukiwania dwudzielnego. Urządzenie można również zaprogramować tak, by spłukiwanie następowało automatycznie po każdym skorzystaniu z toalety lub też cyklicznie, podczas długiego niekorzystania z WC, co zapewnia czystość i higienę. Dodatkowo Sigma 80 posiada funkcję automatycznego przejścia w stan spoczynku, który ogranicza zużycie energii. Płytka wykonana jest z wysokiej jakości szkła w dwóch kolorach: czarnym i szkła lustrzanego.

Geberit Sigma80Minimalny design urządzenia pasuje do każdego typu łazienki.

Źródło: materiały prasowe Geberit

Zobacz także

Sprzęt AGD / #Galeria

classic-jpg-10398

Niedrogie wentylatory do domu - TOP 5

Lato to jedna z przyjemniejszych pór roku. Bywa jednak także mecząca, dlatego warto zastanowić się jaki wentylator kupić, aby przetrwać największe upały.

Sprzęt AGD / #News

candy-promocja-classic-jpg-10304

Kup sprzęt Candy i zgarnij nagrody

Ruszyła promocja, w której za zakup sprzętu do kuchni od Candy, możesz otrzymać atrakcyjne bonusy.

Sprzęt AGD / #Galeria

classic-jpg-10395

Jaki wentylator do biura kupić? TOP 5

Jaki wentylator do biura kupić, gdy za oknem temperatury sięgają zenitu, a ty musisz przebywać w zamkniętym pomieszczeniu przez osiem godzin?