Tefal FZ750030 – frytki smaczne i zdrowe

Smaczne i zdrowe frytki – to możliwe!

Data publikacji: 19.06.2016
Frytki to pyszna i prosta przekąska, której wiele osób odmawia sobie ze względu na wysoką zawartość tłuszczu. Dobrym wyjściem może okazać się zakup frytkownicy Tefal FZ750030, która ogranicza ilość oleju do absolutnego minimum.

Tefal FZ750030 to nowoczesna frytkownica, która została wyposażona w silnik o mocy 1400 watów, opracowane przez producenta mieszadło oraz bardzo dobrze działającą technologię rozprowadzania gorącego powietrza. Takie podzespoły sprawiają, że przygotowane frytki są smaczne, chrupiące i równomiernie przysmażone. Nie to jednak jest największą zaletą tego urządzenia. Otóż najlepsze jest to, że na 1 kilogram frytek wystarczy 1 łyżka oleju. To oznacza, że gotowe frytki są nie tylko przepyszne, ale też zdrowe – zawierają bowiem tylko 3 proc. tłuszczu. Tak przygotowanego przysmaku naprawdę nie masz powodu sobie odmawiać. 

Frytkownica Tefal FZ750030

Urządzenie gwarantuje doskonałe efekty, a równocześnie jest niezwykle proste w obsłudze. Całość opiera się na kilku przyciskach umieszczonych w jego górnej części. Na plus zaliczyć trzeba także zabezpieczenia, które sprawiają, że możesz korzystać z niego bez obaw o poparzenia. Izolowany płaszcz urządzenia sprawia, że frytkownica nie nagrzewa się z zewnątrz. Dodatkowo pokrywa otwiera się automatycznie. Ta ostatnia ma ponadto okienko, dzięki któremu masz pełną kontrolę nad smażeniem. Wspomnieć należy też o łatwym czyszczeniu – wyjmowana misa ma powłokę nieprzywierającą, a wszystkie elementy można spokojnie myć w zmywarce.

Frytkownica Tefal FZ750030 nie ogranicza się tylko do przygotowywania jednej potrawy. Faktycznie urządzenie zostało wyposażone w programator umożliwiający wybranie jednego z 3 automatycznych czasów pracy: 30 minut w przypadku frytek, 20 minut dla kurczaka i 15 minut, jeśli chcemy przygotować warzywa. W pełnym wykorzystaniu frytkownicy pomoże dołączona do zestawu książka z przepisami.

Źródło: Tefal, EuronicsSprawdź ceny

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!