/hamag/assets/tefal-ah950030-slider-jpg-4400.jpeg

Frytki nie muszą ociekać tłuszczem

Tefal AH950030 pozwoli przygotować pyszne frytki, w których zawartość tłuszczu wynosi zaledwie 3%.

Data publikacji: 26.08.2016
Frytki. Ten bardzo popularny przysmak z ziemniaka lubi niemal każdy. Mowa tutaj o produkcie dobrze sprawdzającym się zarówno jako przekąska, jak również dodatek do wielu dań. Czasami odmawiamy sobie jednak ich skosztowania z obawy przed nadmierną ilością tłuszczu. Okazuje się, że przyrządzając frytki w domu można ten problem wyeliminować.

Warunek? Sięgnięcie po odpowiednie urządzenie, które w tym pomoże. Właśnie w ten opis wpisuje się frytkownica Tefal AH950030. Jej konstrukcja sprawia, iż do przygotowania 1,5 kilograma frytek potrzeba tutaj tylko 1 łyżkę oleju. Efektem tego jego zawartość w frytkach wynosi zaledwie 3%.

Nie trzeba martwić się, że będą one niesmaczne. Producent zastosował tutaj unikalne mieszadło oraz specjalną technologię rozprowadzania gorącego powietrza, dzięki której frytki są równomiernie wypieczone i chrupiące.

Z pewnością warto odnotować fakt, iż frytkownica Tefal AH950030 może być wykorzystywana także przy innych produktach. Dzięki urządzeniu przyrządzić można chociażby mięsa, ryby i owoce morza. Dzięki mocy 1550 W efekty w każdym przypadku są bardzo zadowalające, nie trzeba też na nie długo czekać.

Tefal AH950030

Dla wielu ważny jest też wysoki komfort pracy z urządzeniami AGD. W przypadku Tefal AH950030 można na to liczyć. Ważną cechą frytkownicy jest bez wątpienia przezroczysta pokrywa, która pozwala na bieżąco monitorować postępy smażenia. Nie bez znaczenia jest też fakt, iż otwierana jest ona automatycznie. Misę wyjmuje się łatwo, a dzięki temu, że pokryto ją powłoką zapobiegającą przywieraniu nie ma kłopotów z myciem.

Aby można było wykorzystać możliwości Tefal AH950030 jak najlepiej, w zestawie z urządzaniem producent oferuje książkę z przepisami. Przyjdzie ona z pomocą w przypadku ewentualnego braku inspiracji.

Źródło: Tefal

Zobacz także

Małe AGD do kuchni / #Galeria

top5-para-classic-jpg-3165

Jaki parowar kupić? TOP 5

Gotowanie na parze to idealny sposób na dobre zdrowie i szczupłą sylwetkę!

Małe AGD do kuchni / #News

floral-2classic-jpg-11509

Legacy Floral, czyli nowa kolekcja Russell Hobbs

Najnowsza kolekcja Legacy Floral marki Russell Hobbs jest pełna szaleństwa i kwiatowej świeżości!

Małe AGD do kuchni / #Recenzja

classic-jpg-11383

Gofrownica MPM MGO-25 – wspomnienie lata

Prosta w obsłudze i ładna. Gofrownica MPM MGO-25 to sposób na domową gofrarnię!