/hamag/assets/saeco-incanto-slider-jpg-6266.jpeg

Ekspresy do kawy Saeco Incanto – klasa sama w sobie

Wyglądają świetnie i jeszcze lepiej działają – poznajcie ekspresy Saeco Incanto.

Data publikacji: 24.11.2016
Ekspres do kawy to coraz rzadziej tylko sprzęt do robienia kawy, a coraz częściej istotny element wystroju. Świadoma tego firma Saeco przygotowała linię ekspresów Incanto, które łączą w sobie znaną z wcześniejszych urządzeń tego producenta wysokiej jakości włoską technologię z doskonałą stylistyką.

Każdy ekspres do kawy z linii Saeco Incanto to propozycja dla kawoszy lubujących się w doskonałym espresso, przyjemnym cappuccino i puszystym latte macchiato. Dzięki włoskiej technologii parzenia zawsze można liczyć na idealną moc, esencję i temperaturę. Jeśli nie masz czasu na eksperymenty, zawsze możesz zapisać własny przepis na kawę, którą później zdołasz osiągnąć za dotknięciem zaledwie jednego przycisku. 

Ekspresy Saeco Incanto to także ceramiczne młynki, które są w stanie szybko i sprawnie wydobyć pełnię smaku i aromatu z ziarenek kawy. Aby osiągnąć doskonałe rezultaty możesz samodzielnie wybrać jeden z pięciu poziomów grubości mielenia – od bardzo drobnych ziaren (to coś przede wszystkim dla miłośników mocnego, aromatycznego espresso), aż po grube (jeśli cenisz łagodną, lekką kawę).

Ekspres do kawy Saeco Incanto Deluxe HD8922/09

Zarówno obsługa, jak i konserwacja ekspresów do kawy Incanto jest dziecinnie prosta. Sterowanie odbywa się za pośrednictwem czytelnego panelu w przedniej części urządzenia. Czyszczenie natomiast nie stanowi żadnego problemu, ponieważ ekspres w tym pomaga. Szczególnie warty uwagi jest filtr AquaClean, który gwarantuje możliwość przygotowania 5 tysięcy filiżanek kawy bez konieczności usuwania kamienia.

Tym, co najbardziej wyróżnia ekspresy Saeco Incanto na tle konkurencji jest jednak ich wygląd. Eleganckie, dopracowane w najmniejszych szczegółach konstrukcje sprawiają, że urządzenia doskonale wpisują się w wystrój nowoczesnego mieszkania.

Na serię Saeco Incanto składają się modele – Deluxe z premium karafką: HD8922/09 (3309 zł) i HD8921/09 (3269 zł), Extra ze zwiększoną pojemnością: HD8919/59 (3359 zł), Black z czarną obudową: HD8916/09 (2909 zł) oraz stalowy HD8917/09 (3139 zł) i tytanowy HD8918/41 (2790 zł).

Źródło: Philips

Zobacz także

Ekspresy do kawy / #Galeria

kamil_pytel_woskowy_ul_635.jpg

Top 10: Ekspresy ciśnieniowe

Aromatyczna mała czarna o poranku każdego dnia? Z tymi ekspresami zrobisz sobie prawdziwą kawową przyjemność!

Ekspresy do kawy / #Artykuł

classic-jpg-6841

Rozgrzewające kawy na zimę

Jak zaparzyć kawę idealną? Jaki ekspres do kawy wybrać?