/hamag/assets/philips-lumea-adv-slider-jpg-9390.jpeg

Delikatna i długotrwała – depilacja z Philips Lumea Advanced

Jak mówi sam producent, jego nowy depilator „potrafi zdziałać cuda”.

Data publikacji: 19.05.2017
A co gdybyś musiała się depilować tylko raz na 8 tygodni? Choć w warunkach domowych może się to wydawać nierealne, Philips twierdzi, że jego depilator Lumea Advanced SC1995/00 potrafi zagwarantować właśnie takie rezultaty. Jakby tego było mało, obiecuje, że ta jedna depilacja co dwa miesiące będzie bardzo przyjemnym zabiegiem pielęgnacyjnym.

IPL to technologia, o której jest ostatnio bardzo głośno. Nic w tym dziwnego, wszak depilacja intensywnym światłem pulsacyjnym jest skuteczniejsza i bezpieczniejsza niż inne metody, a do tego praktycznie bezbolesna. Kiedyś skorzystać mogły z niej właściwie wyłącznie klientki salonów piękności, ale dziś rozwiązanie to może być też obecne w Twoim domu. Nowe urządzenie Philipsa wykorzystuje właśnie tę technologię, aby zapewnić Ci komfortową i efektywną depilację, praktycznie bez wysiłku.

Depilator IPL Philips Lumea Advanced SC1995/00

Depilator IPL Philips Lumea Advanced SC1995/00 trafia podobno precyzyjnie w cebulki, aby włoski wypadły, a ich odrost był zahamowany. Zmniejszenie ilości włosów powinnaś zauważyć już po pierwszym zabiegu, a z każdym kolejnym efekt ma być jeszcze lepszy. Już po kilku, może kilkunastu tygodniach cieszyć masz się jedwabiście gładką skórą nawet przez 8 tygodni. I to na całym ciele, bo urządzenie nadaje się do stosowania na nogach, pod pachami, w okolicach bikini, na ramionach i na brzuchu.

Depilator IPL Philips Lumea Advanced SC1995/00

W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać jedną z pięciu intensywności światła. Możesz też wybrać jeden z dwóch trybów działania: błysku lub przesunięcia – ten drugi umożliwia przesuwanie depilatora po skórze, dzięki czemu zabiegi są bardziej płynne (ale w przypadku bardziej wymagających włosków mogą być mniej precyzyjne). Dodatkowym plusem urządzenia jest lampa, której żywotność szacowana jest na około 70 miesięcy. Innymi słowy, jest to sprzęt na długie lata.

Sprawdź też nasze zestawienie TOP-5 – depilatory świetlne

Źródło: Philips

Zobacz także

Depilatory / #News

philips-bri950-classic-jpg-9392

Philips BRI950/00 to jedyny depilator, jakiego potrzebujesz

Skutecznie, delikatnie i bezpiecznie depiluje wszystkie obszary Twojego ciała.

Depilatory / #News

philips-lumea-prestige-classic-jpg-9164

Depilacja światłem z Philips Lumea Prestige – szybka i skuteczna

A do tego bezpieczna i bezbolesna. Oto cztery razy „tak” dla urządzenia Philips BRI953/00.

Depilatory / #News

braun-bd-3005-classic-jpg-8664

Skuteczna depilacja w domu z Braun BD 3005

Nowy depilator firmy Braun odmieni sposób, w jaki postrzegasz depilację.