/hamag/assets/catastrophic-creations-slajder-jpg-11558.jpeg

Catastrophic Creations – kocie meble

Co się zawsze sprzeda w sieci? Zdjęcia kotów rzecz jasna. Nic dziwnego, bo są to wyjątkowo urocze istoty, a kociarze dla swych mruczków zrobiliby wszystko. Poznajcie meble Catastrophic Creations!

Data publikacji: 13.11.2017

Wielu właścicieli kotów przyzna, że z przyjemnością rozpieszczają swoje zwierzaki, nie szczędząc na ten cel środków i czasu. Trudno stwierdzić jednoznacznie czy koty doceniają te starania, ale przyznać trzeba, że propozycji dla kociarzy nie brakuje. Przysmaki, miseczki, zabawki, drapaki, legowiska, smycze i obróżki – sklepy są tego pełne, więc każdy znajdzie coś dla swojego pupila. A jeśli i tego wam za mało, możecie swoim kotom zadedykować całe ściany w waszych domach, zmieniając je w prawdziwy koci raj. Catastrophic Creations oferuje kreatywne meble dla domowych tygrysków.

Meble dla kotów to zazwyczaj drapaki lub legowiska, jednak Catastrophic Creations postanowiło stworzyć coś więcej. Ich montowane na ścianach meble potrafią zmienić mieszkanie w prawdziwy koci plac zabaw. Półki, drapaki czy drabinki zaprojektowane w bardzo pomysłowy sposób, mają wykorzystywać naturalne kocie instynkty, zaspokajać zapotrzebowanie zwierząt na ruch oraz dbać o zdrowie i dobrą kondycję mruczków. Przy tym nie wymagają wiele miejsca, a odrobiny kreatywności przy układaniu poszczególnych elementów na ścianie. Do wyboru są mostki, wiszące legowiska i hamaki, słupki, drapaki, drabinki, a także różne wariacje na temat półek np. z otworami do przeskakiwania, miskami na wodę i jedzenie lub pojemnikami na kocimiętkę lub trawkę.

Dostępne są gotowe zestawy wraz z projektem i instrukcją montażu oraz pojedyncze elementy dla tych, którzy sami chcą zaprojektować przestrzeń dla swojego kota. Ceny pojedynczych elementów zaczynają się już od 9 dolarów, jednak żeby stworzyć coś większego i różnorodnego, potrzeba całkiem sporych funduszy. Większe zestawy takie jak Gardens Complex kosztują już 575 dolarów. Firma oferuje ponadto indywidualne projekty dopasowane do wnętrza, np. koci plac zabaw w formie samolotu lub planszy Pacmana. Wszystkie elementy są łatwe w czyszczeniu i montażu, a także udźwigną nawet całkiem spore zwierzaki. Najlepsze jest jednak to, że gdy dany układ wam się znudzi, można go bez problemu przebudować, zmieniając rozmieszczenie elementów lub dokupując kolejne.

 

Źródło: catastrophicreations

Zobacz także

Trendy / #News

inkubator-1classic-jpg-11952

Inkubator dla czworonogów

Noworodki to istoty bardzo delikatne. Nie dotyczy to jedynie ludzi – kocie i psie maluchy też potrzebują opieki. Dlatego lubelski uniwersytet zainwestował w inkubator dla zwierząt.

Trendy / #News

talerz-classic-jpg-11766

Doznania znad talerza

Wiecie jak elegancko zjeść spaghetti, owoce morza, czy lasagnę? Czy kiedyś zestresowaliście się na oficjalnym obiedzie lub pogubiliście w etykiecie? Nie jesteście jedyni.

Trendy / #News

whisky-me-classic-jpg-11968

Whisky Me – trunek w wersji mini

Kojarzycie soczki w woreczkach, tak popularne w latach 90.? Dzięki pewnemu start-upowi, powracają, tylko że w wersji wysokoprocentowej jako Whisky Me.