Bosch WVH30542EU – ekstremalnie oszczędna pralka

...a przy tym wydajna i bezpieczna dla Twoich ubrań.

Data publikacji: 19.07.2016
Dobra pralka to może i nieco większy wydatek na start, ale nabywcy mogą być pewni jednego – każda dodatkowo wydana złotówka zwróci się co najmniej kilka razy. Doskonałym przykładem jest WVH30542EU firmy Bosch – pralka ekstremalnie oszczędzająca energię i wodę.

Bosch WVH30542EU to pralka wyposażona w silnik indukcyjny EcoSilence Drive, który zapewnia maksymalną oszczędność wody i energii, a przy tym pracuje ponadprzeciętnie cicho (generuje hałas na poziomie zaledwie 46 dB). Napęd ten charakteryzuje się również bardzo wysoką trwałością, na co dowodem może być 10-letnia gwarancja (wymaga dodatkowej, bezpłatnej rejestracji na stronie producenta). Technologia VarioPerfect pozwala na wybranie jednego z dwóch sposobów oszczędzania: tryb TimePerfect skraca czas o 65 proc., a EcoPerfect redukuje zużycie energii o 50 proc. 

Pralka Bosch WVH30542EU automatycznie ocenia zawartość bębna, po czym samodzielnie dostosowuje parametry działania tak, by pranie trwało jak najkrócej i było tak oszczędne, jak to tylko możliwe. Bęben VarioSoft ładowany jest od frontu, a jego maksymalna pojemność wynosi 7 kilogramów. Jego struktura została zainspirowana kroplą wody, czego efektem ma być bardzo wysoka efektywność prania, ale też gwarancja bezpieczeństwa zarówno dla grubszych, jak i bardziej delikatnych tkanin. 

Pralka Bosch WVH30542EU

Technologia suszenia AirCondition zapewnia bardzo wysoką wydajność przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia energii. Prędkość wirowania sięgająca 1500 obr./min oznacza zaś ni mniej, ni więcej jak to, że wyciągane z bębna ubrania są niemal całkowicie suche. Pralka  Bosch WVH30542EU została również wyposażona w funkcję odświeżania – cechuje się przy tym wysoką kulturą: nie powoduje zagnieceń, a potrafi efektywnie wywabić nieprzyjemne zapachy.

Bosch WVH30542EU to oszczędna, bezpieczna, ale też wydajna pralka. Dzięki licznym programom urządzenie poradzi sobie z różnego typu materiałami i wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. W wyborze odpowiednich parametrów pomaga duży, czytelny wyświetlacz umieszczony w górnej części pralki.

Źródło: BoschSprawdź ceny

Zobacz także

Pralki / #News

samsung-quickdrive-classic-jpg-12058

Samsung QuickDrive – pranie krótsze nawet o połowę

Nie lubisz marnować czasu na pranie? Firma Samsung przygotowała rozwiązanie tego problemu. Technologia QuickDrive skraca czas prania nawet o połowę.

Pralki / #Recenzja

amica-daw-8143-classic-jpg-11789

Test pralki Amica DAW8143DSiBTO

Jaki efekt daje pranie parowe? Odpowiedzi szukamy, testując pralkę Amica DAW8143DSiBTO!

Pralki / #Galeria

classic-jpg-11542

Jaką pralkę wybrać – TOP 10

Pralki – temat rzeka… Ostatnio pojawiło się sporo nowoczesnych modeli, dlatego warto zrobić małe rozeznanie. My radzimy, jaką pralkę wybrać!