Bezbolesna depilacja z RIO Hello Skin IPL IPHR-C

Depilator RIO Hello Skin IPL IPHR-C wykorzystuje efektywną technologię IPL.

Data publikacji: 02.01.2017
Depilacja to dla wielu kobiet jeden z najważniejszych zabiegów związanych z pielęgnacją własnego ciała. Na szczęście obecnie nie stanowi ona większych problemów, zwłaszcza jeśli sięgnie się po pomoc jednego z wielu dostępnych w sprzedaży depilatorów. Wiele do zaoferowania ma chociażby RIO Hello Skin IPL IPHR-C.

RIO Hello Skin IPL IPHR-C to depilator wykorzystujący technologię IPL. Zapewnia dzięki temu nie tylko całkowicie bezbolesne, ale jednocześnie niezwykle efektywne zabiegi. Producent postarał się tutaj o dużą powierzchnię emitowanego światła, dzięki czemu pojedyncze błyśnięcie lampy oddziałuje nawet na 180 włosów jednocześnie.

Co najważniejsze, niszczony jest mieszczący się pod skórą mieszek, a to najlepszy sposób na skuteczną redukcję owłosienia. W tym przypadku już po 3-4 krotnym użyciu sięgnąć może ona nawet 50%. Producent rekomenduje przeprowadzenie minimalnie sześciu zabiegów przez okres sześciu miesięcy, wtedy efekty wykorzystania depilatora powinny być najlepsze.

RIO Hello Skin IPL IPHR-C

W kwestii aspektów technicznych wspomnieć trzeba bez wątpienia, iż energia sięga tutaj 35 J, a czas pomiędzy błyśnięciami wynosi 4 sekundy. Wspominana już duża powierzchnia depilacji to dokładnie 35mm x 14mm.

RIO Hello Skin IPL IPHR-C to depilator korzystający zasilania sieciowego. Jego obsługa jest bardzo prosta. Główny moduł pozwala na szybką regulację poziomu mocy światła (w 5-stopniowej skali), a końcówka emitująca światło bardzo dobrze dopasowuje się do dłoni i pozwala na swobodne manewrowanie. Urządzenie może być stosowane z jasnym oraz z oliwkowym odcieniem skóry. Zabieg będzie skuteczny, jeśli włosy są ciemniejsze niż skóra.

Źródło: riobeautySprawdź ceny

Zobacz także

Depilatory / #Artykuł

jaki-depilator-swietlny-mid-jpg-12092

Jaki depilator świetlny IPL? TOP-5 polecane modele

Depilacja światłem powinna być komfortowa i bezpieczna. Na co zwracać uwagę przy zakupie i który depilator świetlny wybrać?

Depilatory / #News

babyliss-g960e-classic-jpg-10289

Precyzyjny i wydajny depilator IPL G960E BaByliss Homelight

Nawet o 90 procent włosów mniej już po ośmiu sesjach – oto co do zaoferowania ma IPL G960E BaByliss Homelight.

Depilatory / #Recenzja

braun-silk---pil-9-1-jpg-9899

Test depilatora Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry

Jedno urządzenie – wiele rozwiązań. W nowym zestawie od Brauna depilator sprawnie zamienia się w profesjonalny masażer i przyrząd do peelingu. Poznajcie Braun Silk-épil 9 SkinSpa 9-969V Wet&Dry.