/hamag/assets/beurer-hle-40-slider-jpg-7045.jpeg

Beurer HLE 40 – depilacja ciepłym woskiem

Doskonałe efekty depilacji w domowym zaciszu – oto, co umożliwia Beurer HLE 40.

Data publikacji: 03.01.2017
Depilacja woskiem pozostaje jedną z najpopularniejszych metod pozbywania się zbędnego owłosienia z ciała. Powodów jest kilka, ale najważniejsze z nich: wysoka efektywność zabiegów oraz długie utrzymywanie się gładkości skóry. Jeśli chcesz cieszyć się jakością profesjonalnego zabiegu w domowym zaciszu, zwróć uwagę na urządzenie HLE 40 niemieckiej firmy Beurer.

Woskownica Beurer HLE 40 to urządzenie, które umożliwia wykonywanie zabiegu depilacji ciepłym woskiem w warunkach domowych. Dzięki niemu możesz skutecznie usuwać krótkie włoski, po czym cieszyć się długotrwałym efektem – skóra pozostaje aksamitnie gładka nawet przez kolejne cztery tygodnie. Z kolei po tym czasie odrastające włoski będą znacznie bardziej cienkie, miękkie i rzadkie. Ta metoda depilacji to jednak nie tylko rewelacyjne rezultaty, ale też wysoki komfort – stałe nawilżenie daje ukojenie, które docenią przede wszystkim posiadaczki wrażliwej skóry, ale każda kobieta z pewnością uzna to za plus.

Woskownica Beurer HLE 40

Jak to działa? W urządzeniu podłączonym do prądu należy umieścić wkłady z woskiem pszczelim– dzięki oddzielnym komorom grzewczym (jedna w aplikatorze, a druga w stacji bazowej) możliwe jest podgrzewanie dwóch pojemników równocześnie i wykonywanie depilacji w sposób ciągły. Gdy wosk osiągnie już optymalną temperaturę, nadchodzi czas na rozsmarowanie go w miejscu depilacji. Następnie naklejasz pasek fizelinowy, dociskasz i odrywasz, razem z włoskami. A później już tylko powtarzasz, aż uznasz, że depilacja dobiegła końca.

Na zestaw Beurer HLE 40 składa się stacja bazowa z podgrzewaczem do wosku, aplikator, 2 pojemniki na wosk (każdy o pojemności 50 gramów) oraz 50 pasków fizelinowych do depilacji. Sama musisz zadbać już tylko o olejek oraz chusteczkę do oczyszczenia i nawilżenia skóry po depilacji.

Źródło: Beurer

Zobacz także

Depilatory / #News

rio-roller-waxer-waxr-classic-jpg-7237

Depilacja woskiem z RIO Roller Waxer WAXR

RIO Roller Waxer WAXR pozwala na szybkie pozbycie się niechcianego owłosienia z dowolnej części ciała.

Depilatory / #News

rio-hello-ekin-ipl-iphr-c-classic-jpg-7015

Bezbolesna depilacja z RIO Hello Skin IPL IPHR-C

Depilator RIO Hello Skin IPL IPHR-C wykorzystuje efektywną technologię IPL.

Depilatory / #Galeria

classic-jpg-6834

Polecane depilatory HPL/IPL - TOP 5

Depilatory wykorzystujące technologię HPL oraz IPL to hit ostatnich miesięcy. Oto nasze typy!