/hamag/assets/beurer-by-52-slider-jpg-6925.jpeg

Beurer BY 52 – szybkie podgrzewanie butelek i słoiczków

Chcesz szybko i wygodnie przygotowywać posiłki dla dziecka? Pomyśl o podgrzewaczu, takim jak Beurer BY 52.

Data publikacji: 23.12.2016
Podgrzewacze do butelek są dostępne na rynku od stosunkowo niedawna, ale szybko stały się przyjaciółmi matek na całym świecie. To bowiem niepozorne, ale bardzo praktyczne urządzenia, które gwarantują wygodne i szybkie podgrzewanie posiłków dla dzieci. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem takiego gadżetu, być może zainteresuje Cię nowa propozycja firmy Beurer, czyli BY 52. Dlaczego?

Podgrzewacz do butelek Beurer BY 52 to uniwersalne urządzenie, które doceni każda mama. Cechuje go bardzo duża szybkość działania, prostota obsługi oraz maksymalny poziom bezpieczeństwa. Urządzenie umożliwia swobodne ustawienie docelowej temperatury w zakresie od 35 do 85,5 stopnia Celsjusza. Po podgrzaniu butelki do konkretnej temperatury można też wybrać program utrzymywania jej, co z pewnością docenią mamy szczególnie tych bardziej kapryśnych dzieci. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD umieszczonemu w przedniej części podgrzewacza możliwe jest łatwe i precyzyjne odczytanie obecnej temperatury. To się nazywa komfort.

Podgrzewacz do butelek Beurer BY 52

Beurer BY 52 to przede wszystkim podgrzewacz do butelek, ale nie tylko. Urządzenie może posłużyć również do podgrzewania posiłków dla niemowląt w innych naczyniach, na przykład w słoiczkach. Ten konkretnie model jest przystosowany do większości standardowych butelek i słoiczków, dzięki czemu możesz w ciągu kilku minut podgrzać mleko, sok albo jakikolwiek posiłek. Dzięki podnośnikowi wyjmowanie naczyń jest łatwe i wygodne, a przez to też bezpieczne.

Obsługa podgrzewacza Beurer BY 52 jest bardzo prosta, podobnie zresztą jak jego czyszczenie. Wszystkie akcesoria można myć w zmywarce, co znacząco usprawnia ten proces. Nie można też choćby słowem nie wspomnieć o ładnej obudowie, którą bez trudu powinnaś wkomponować w wystrój swojego mieszkania.

Źródło: Beurer

Zobacz także

Dziecko / #Artykuł

classic-jpg-11973

Prezenty dla dziecka na gwiazdkę – top 5!

Prezenty na gwiazdkę dla dziecka – niech bawią, uczą i dają moc radości!

Dziecko / #News

women-of-nasa-classic-jpg-11672

Women of NASA – klocki dla dziewczyn

Mimo że coraz częściej krytykuje się stereotypowe podejście do zabawek, nadal funkcjonuje przeświadczenie, że lalki są dla dziewczyn, a rakiety dla chłopców. Klocki Women of NASA to prawdziwy hit!

Dziecko / #News

40-52-classic-jpg-11715

„40 + 52” – kalendarz młodej mamy

Każda świeżo upieczona mama przyzna, że mimo zmęczenia i braku snu, ciąża i pierwsze chwile z maluszkiem są wyjątkowe. By zachować wspomnienia na dłużej, warto sięgnąć po...