/hamag/assets/beurer-by-52-slider-jpg-6925.jpeg

Beurer BY 52 – szybkie podgrzewanie butelek i słoiczków

Chcesz szybko i wygodnie przygotowywać posiłki dla dziecka? Pomyśl o podgrzewaczu, takim jak Beurer BY 52.

Data publikacji: 23.12.2016
Podgrzewacze do butelek są dostępne na rynku od stosunkowo niedawna, ale szybko stały się przyjaciółmi matek na całym świecie. To bowiem niepozorne, ale bardzo praktyczne urządzenia, które gwarantują wygodne i szybkie podgrzewanie posiłków dla dzieci. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem takiego gadżetu, być może zainteresuje Cię nowa propozycja firmy Beurer, czyli BY 52. Dlaczego?

Podgrzewacz do butelek Beurer BY 52 to uniwersalne urządzenie, które doceni każda mama. Cechuje go bardzo duża szybkość działania, prostota obsługi oraz maksymalny poziom bezpieczeństwa. Urządzenie umożliwia swobodne ustawienie docelowej temperatury w zakresie od 35 do 85,5 stopnia Celsjusza. Po podgrzaniu butelki do konkretnej temperatury można też wybrać program utrzymywania jej, co z pewnością docenią mamy szczególnie tych bardziej kapryśnych dzieci. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD umieszczonemu w przedniej części podgrzewacza możliwe jest łatwe i precyzyjne odczytanie obecnej temperatury. To się nazywa komfort.

Podgrzewacz do butelek Beurer BY 52

Beurer BY 52 to przede wszystkim podgrzewacz do butelek, ale nie tylko. Urządzenie może posłużyć również do podgrzewania posiłków dla niemowląt w innych naczyniach, na przykład w słoiczkach. Ten konkretnie model jest przystosowany do większości standardowych butelek i słoiczków, dzięki czemu możesz w ciągu kilku minut podgrzać mleko, sok albo jakikolwiek posiłek. Dzięki podnośnikowi wyjmowanie naczyń jest łatwe i wygodne, a przez to też bezpieczne.

Obsługa podgrzewacza Beurer BY 52 jest bardzo prosta, podobnie zresztą jak jego czyszczenie. Wszystkie akcesoria można myć w zmywarce, co znacząco usprawnia ten proces. Nie można też choćby słowem nie wspomnieć o ładnej obudowie, którą bez trudu powinnaś wkomponować w wystrój swojego mieszkania.

Źródło: Beurer

Zobacz także

Dziecko / #News

goog-classic-jpg-10325

Prosty język podbija Future Lions 2017

2100 zgłoszeń z 64 krajów walczyło w tym roku o kreatywną nagrodę w konkursie Future Lions 2017. Wygrał projekt wspierający dziecięcą ciekawość.

Dziecko / #News

beurer-by-60-classic-jpg-9708

Laktator elektryczny i ręczny w jednym – Beurer BY 60

Jeśli chcesz czerpać korzyści z laktatora ręcznego i elektrycznego, to Beurer BY 60 jest modelem dla Ciebie.

Dziecko / #Galeria

classic-jpg-9582

Prezenty na Dzień Dziecka do 10 lat

Dzień Dziecka to taki radosny dzień, w którym maluchy śmieją się do rozpuku! Czy już wiesz, jaki podarunek wybrać dla swojego szkraba?