/hamag/assets/babymoov-turbo-cream-slider-jpg-6931.jpeg

Babymoov Turbo Cream – sterylizator parowy

To urządzenie, które zapewnia precyzyjną i równomierną sterylizację butelek oraz akcesoriów do karmienia.

Data publikacji: 23.12.2016
Jeśli mieszkasz z małym dzieckiem, to bez wątpienia bardzo dokładnie sprzątasz swój dom, aby zapewnić mu bezpieczeństwo i zadbać o jego zdrowie. Nawet jednak, jeśli nie robiłabyś nic innego, czymś niemożliwym byłoby pozbycie się wszystkich drobnych pyłków i bakterii. Z pomocą przychodzi jednak sterylizator elektryczny do butelek i akcesoriów. Wartym uwagi przykładem takiego urządzenia jest Babymoov Turbo Cream.

Babymoov Turbo Cream to elektryczny sterylizator parowy, który jest w stanie pozbyć się wszystkich drobnoustrojów z butelek, laktatorów oraz różnego rodzaju akcesoriów do karmienia. Urządzenie charakteryzuje się przy tym bardzo wysoką dokładnością i równomiernością działania. Cechą, która wyróżnia ten model na tle konkurencyjnych rozwiązań jest unikalny system dysz parowych, które sprawiają, że precyzyjna sterylizacja jest szybka i skuteczna.

Elektryczny sterylizator parowy Babymoov Turbo Cream

Elektryczny sterylizator parowy Babymoov Turbo Cream to urządzenie, które cechuje się bardzo dużą pojemnością. W jego wnętrzu zmieścisz nawet sześć butelek, tyle samo smoczków oraz akcesoria. Dużym plusem jest również prosta, intuicyjna obsługa – wszystko, co musisz zrobić, to wlanie wody za pomocą specjalnej miarki i uruchomienie sprzętu. Po wszystkim, czyli gdy proces sterylizacji dobiegnie końca, usłyszysz alarm dźwiękowy.

Ciekawostką może okazać się dodatkowa funkcja sterylizatora Babymoov Turbo Cream. Otóż środkowa część tego urządzenia jest możliwa do zdemontowania i staje się ona wówczas praktyczną suszarką wyposażoną w płytkę zbierającą wodę. Jest to zatem sprzęt, który z pewnością doceni każda mama, a pociesze bez cienia wątpliwości wyjdzie to wszystko na dobre.

Źródło: Babymoob

Zobacz także

Dziecko / #Artykuł

classic-jpg-11973

Prezenty dla dziecka na gwiazdkę – top 5!

Prezenty na gwiazdkę dla dziecka – niech bawią, uczą i dają moc radości!

Dziecko / #News

women-of-nasa-classic-jpg-11672

Women of NASA – klocki dla dziewczyn

Mimo że coraz częściej krytykuje się stereotypowe podejście do zabawek, nadal funkcjonuje przeświadczenie, że lalki są dla dziewczyn, a rakiety dla chłopców. Klocki Women of NASA to prawdziwy hit!

Dziecko / #News

40-52-classic-jpg-11715

„40 + 52” – kalendarz młodej mamy

Każda świeżo upieczona mama przyzna, że mimo zmęczenia i braku snu, ciąża i pierwsze chwile z maluszkiem są wyjątkowe. By zachować wspomnienia na dłużej, warto sięgnąć po...