/hamag/assets/babymoov-turbo-cream-slider-jpg-6931.jpeg

Babymoov Turbo Cream – sterylizator parowy

To urządzenie, które zapewnia precyzyjną i równomierną sterylizację butelek oraz akcesoriów do karmienia.

Data publikacji: 23.12.2016
Jeśli mieszkasz z małym dzieckiem, to bez wątpienia bardzo dokładnie sprzątasz swój dom, aby zapewnić mu bezpieczeństwo i zadbać o jego zdrowie. Nawet jednak, jeśli nie robiłabyś nic innego, czymś niemożliwym byłoby pozbycie się wszystkich drobnych pyłków i bakterii. Z pomocą przychodzi jednak sterylizator elektryczny do butelek i akcesoriów. Wartym uwagi przykładem takiego urządzenia jest Babymoov Turbo Cream.

Babymoov Turbo Cream to elektryczny sterylizator parowy, który jest w stanie pozbyć się wszystkich drobnoustrojów z butelek, laktatorów oraz różnego rodzaju akcesoriów do karmienia. Urządzenie charakteryzuje się przy tym bardzo wysoką dokładnością i równomiernością działania. Cechą, która wyróżnia ten model na tle konkurencyjnych rozwiązań jest unikalny system dysz parowych, które sprawiają, że precyzyjna sterylizacja jest szybka i skuteczna.

Elektryczny sterylizator parowy Babymoov Turbo Cream

Elektryczny sterylizator parowy Babymoov Turbo Cream to urządzenie, które cechuje się bardzo dużą pojemnością. W jego wnętrzu zmieścisz nawet sześć butelek, tyle samo smoczków oraz akcesoria. Dużym plusem jest również prosta, intuicyjna obsługa – wszystko, co musisz zrobić, to wlanie wody za pomocą specjalnej miarki i uruchomienie sprzętu. Po wszystkim, czyli gdy proces sterylizacji dobiegnie końca, usłyszysz alarm dźwiękowy.

Ciekawostką może okazać się dodatkowa funkcja sterylizatora Babymoov Turbo Cream. Otóż środkowa część tego urządzenia jest możliwa do zdemontowania i staje się ona wówczas praktyczną suszarką wyposażoną w płytkę zbierającą wodę. Jest to zatem sprzęt, który z pewnością doceni każda mama, a pociesze bez cienia wątpliwości wyjdzie to wszystko na dobre.

Źródło: Babymoob

Zobacz także

Dziecko / #News

moonlite-classic-1-jpg-7160

Podręczny projektor

Czy są wśród was tacy, którzy pamiętają czasy projektora Ani? Jeśli na myśl o bajkach wyświetlanych na ścianie chwyta was nostalgia, Moonlite to projekt zdecydowanie dla Was!

Dziecko / #News

sami-the-seal-classic-jpg-6994

Inhalator dla dzieci – Sami the Seal

Firma Philips przygotowała inhalator, który nie przestraszy ani nie zniechęci dziecka do nebulizacji.

Dziecko / #News

beurer-by-52-classic-jpg-6926

Beurer BY 52 – szybkie podgrzewanie butelek i słoiczków

Chcesz szybko i wygodnie przygotowywać posiłki dla dziecka? Pomyśl o podgrzewaczu, takim jak Beurer BY 52.