BABYLISS 2656E - burza włosów na Twojej głowie

BABYLISS 2656E to przystępna cenowo suszarko-lokówka, która powinna zadowolić każdą kobietę.

Data publikacji: 23.05.2016
Szczotka, suszarka, lokówka… Przygotowanie idealnej fryzury wymaga niekiedy kilku akcesoriów, a nie jest tajemnicą, że im ich więcej tym cały proces bardziej denerwuje i zajmuje zdecydowanie za dużo czasu. Dzięki BABYLISS 2656E wszystko staje się jednak zdecydowanie przyjemniejsze.

BABYLISS 2656E to suszarko-lokówka, która spełnić powinna oczekiwania każdej przedstawicielki płci pięknej. Urządzenie ma wszelkie predyspozycje do tego, aby na głowie pojawiła się prawdziwa burza pięknie wyglądających włosów. Co najważniejsze, nie spowoduje ich osłabienia, a dodatkowo pozostaje niezwykle proste w obsłudze.

BABYLISS 2656E dysponuje mocą 300 W, co w przypadku tego typu propozycji jest wartością w pełni wystarczające. Bardzo dobrze, że producent zadbał o możliwość ustawienia prędkości/temperatury, co pozwala dopasować pracę urządzenia do różnego rodzaju włosów i uniknąć ich niepotrzebnego osłabiania.

W zestawie znalazło się miejsce dla 2 wymiennych końcówek, którą są oczywiście niczym innym jak okrągłymi szczotkami modelującymi i charakteryzują się wymiarami 19 mm i 23 mm. Funkcja chłodnego nawiewu pozwala na lepsze utrwalenie ułożonej fryzury, w celu jej aktywowania wystarczy nacisnąć wyraźnie wyeksponowany na rączce przycisk.

Suszarko-lokówka BABYLISS 2656E

Co bardzo istotne, korzystanie z BABYLISS 2656E jest bardzo komfortowe. Producent postarał się nie tylko o rozsądną wagę tej suszarko-lokówki, ale również ergonomiczną konstrukcję. Całości dopełnia obrotowy przewód, którego brak potrafi niekiedy solidnie zirytować.

BABYLISS 2656E daje szanse na szybkie uzyskanie doskonale wyglądające fryzury. Włosy będą idealnie zakręcone, obfite i pięknie błyszczące. Wszystko to przy stosunkowo niewielkim wydatku, ponieważ BABYLISS 2656E oferowana jest w cenie niespełna 100 złotych.

Źródło: BABYLISSSprawdź ceny

Zobacz także

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-12009

Lokówka Philips StyleCare Prestige BHB876 – test

Philips StyleCare Prestige BHB876 to lokówka dla kobiet, które nie są mistrzyniami w kręceniu loków, a lubią je mieć na głowie.

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #Recenzja

classic-jpg-11687

AGD w domowej "kosmetyczce" – moje hity

Suszarka, szczotka prostująca, lokówka, depilator, szczoteczka do twarzy – jest ich sporo na rynku. Jakie modele znalazły się w mojej szafie?

Małe AGD do higieny i pielęgnacji / #News

beurer-fc-100-classic-jpg-9990

Beurer FC 100 – profesjonalna pielęgnacja cery w domu.

FC 100 firmy Beurer to urządzenie do mikrodermabrazji, czyli rewitalizującego złuszczania naskórka.