Angelcare AC1320 – elektroniczna niania dla nowoczesnej mamy

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej pociechy, ale nie rezygnuj ze swoich aktywności.

Data publikacji: 19.04.2016
Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze – to coś, z czym nie można polemizować. Dbająca o nie matka powinna jednak mieć szansę na odpoczynek. Nieco wytchnienia może dać jej urządzenie znane jako elektroniczna niania – dzięki niemu może opiekować się swoim maluchem, równocześnie nie rezygnując ze swoich aktywności.

Angelcare AC1320 to elektroniczna niania, która w dodatku wyróżnia się ponadprzeciętną funkcjonalnością. Na zestaw składają się dwa elementy – kamera, którą zostawiamy, na przykład, przy łóżeczku bobasa oraz panel z wyświetlaczem, który możemy mieć zawsze przy sobie. 

Elektroniczna niania Angelcare AC1320

W czuwaniu nad tym, co wyczynia pociecha, rodzicom pomaga dobrze przemyślana konstrukcja urządzenia. Kamera ma regulowany kąt nachylenia oraz funkcję przybliżenia, a w dodatku rejestruje nie tylko obraz w kolorze, ale też głos z bardzo dużą czułością. Dzięki temu na pewno usłyszysz, gdy dziecko zacznie płakać. Z drugiej strony producent dodał panel z całkiem sporym, bo 3,5-calowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości i z regulowaną jasnością. Umieszczone po prawej stronie przyciski gwarantują wygodną i intuicyjną obsługę, co sprawia, że urządzenie jest niezawodne nawet w sytuacjach awaryjnych.

Elektroniczna niania Angelcare AC1320 sprawdzi się nie tylko w dzień, ale też w nocy – kamera rejestruje bowiem obraz w ciemności. Rzucić okiem, czy z Twoją pociechą na pewno wszystko jest w porządku, możesz ponadto na terenie całego domu, a nawet z ogrodu – zasięg sięga aż 250 metrów, a jeśli połączenie zostanie zerwane, urządzenie natychmiast Cię o tym poinformuje. Producent przyłożył również bardzo dużą wagę do starannego wykonania.

Elektroniczna niania Angelcare AC1320

Urządzenie zostało także wyposażone w termometr – dzięki niemu możesz być pewna nie tylko, że dziecko smacznie śpi, ale też, że w jego lub jej pokoju panuje odpowiednia temperatura. W  Angelcare AC1320 znalazło się również miejsce dla łagodnej lampki nocnej, której obecność może okazać się nieoceniona.

Sklep Abakusbaby wprowadził elektroniczną nianię Angelcare AC1320 do swojej oferty – sugerowana cena urządzenia wynosi 679 złotych.

Źródło: Abakusbaby, Angelcare

Zobacz także

Dziecko / #Artykuł

classic-jpg-11973

Prezenty dla dziecka na gwiazdkę – top 5!

Prezenty na gwiazdkę dla dziecka – niech bawią, uczą i dają moc radości!

Dziecko / #News

women-of-nasa-classic-jpg-11672

Women of NASA – klocki dla dziewczyn

Mimo że coraz częściej krytykuje się stereotypowe podejście do zabawek, nadal funkcjonuje przeświadczenie, że lalki są dla dziewczyn, a rakiety dla chłopców. Klocki Women of NASA to prawdziwy hit!

Dziecko / #News

40-52-classic-jpg-11715

„40 + 52” – kalendarz młodej mamy

Każda świeżo upieczona mama przyzna, że mimo zmęczenia i braku snu, ciąża i pierwsze chwile z maluszkiem są wyjątkowe. By zachować wspomnienia na dłużej, warto sięgnąć po...