/hamag/assets/addwash-big-jpg-3231.jpeg

AddWash – pralka dla roztargnionych

Samsung nie próżnuje, właśnie zachwycił użytkowników nową pralką AddWash!

Data publikacji: 23.06.2016
Nowa pralka Samsunga pierze w niskich temperaturach, ma sporą pojemność i długą gwarancję, a do tego świetnie wygląda. Najważniejszą innowacją pozostają jednak dodatkowe drzwi, z których bardzo chętnie korzystają użytkownicy. A dlaczego?

AddWash to pralka, o której ostatnio jest dość głośno w sieci. Samsung, producent tego modelu, wybrał właśnie ambasadorów, którzy testują ten innowacyjny model. Rezultaty eksperymentu można poznać, śledząc profil facebookowy marki. Jakie zalety posiada nowa pralka od koreańskiego giganta?

Najbardziej rozpoznawalną cechą są dodatkowe drzwi, które umożliwiają dodanie ubrań w trakcie trwania cyklu prania, co spodoba się zapominalskim i roztargnionym domownikom. Ta funkcja zapobiega także gubieniu skarpetek! Ale nie tylko. Jeśli w swojej garderobie macie rzeczy, które trzeba prać ręcznie, to nie będziecie musieli ich wyżymać. Wystarczy dodać je do prania w trakcie płukania, albo na sam proces wirowania. Drzwiczki mogą posłużyć także wtedy, gdy chcecie dodać płyn zmiękczający lub olejki aromatyczne, dzięki którym pranie będzie jeszcze bardziej pachnące.

AddWash proponuje także skuteczne pranie w programie godzinnym – to wielka oszczędność czasu i energii oraz możliwość sparowania urządzenia ze smartfonem i kontrolę cyklu prania za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. Co jeszcze? Program aktywnej piany, która pomaga w usuwaniu najbardziej uporczywych plam. Ubrania są w niej namaczane, ona sama głęboko wnika w tkaniny i zmiękcza zabrudzenia.

Zobacz także

Pralki / #News

samsung-quickdrive-classic-jpg-12058

Samsung QuickDrive – pranie krótsze nawet o połowę

Nie lubisz marnować czasu na pranie? Firma Samsung przygotowała rozwiązanie tego problemu. Technologia QuickDrive skraca czas prania nawet o połowę.

Pralki / #Recenzja

amica-daw-8143-classic-jpg-11789

Test pralki Amica DAW8143DSiBTO

Jaki efekt daje pranie parowe? Odpowiedzi szukamy, testując pralkę Amica DAW8143DSiBTO!

Pralki / #Galeria

classic-jpg-11542

Jaką pralkę wybrać – TOP 10

Pralki – temat rzeka… Ostatnio pojawiło się sporo nowoczesnych modeli, dlatego warto zrobić małe rozeznanie. My radzimy, jaką pralkę wybrać!