/hamag/assets/otwarcie-jpg-6625.jpeg

Prezenty świąteczne dla dzieci

Hity prezentowe dla maluchów, czyli co kupić dziecku na Boże Narodzenie pod choinkę!

Data publikacji: 09.12.2016
Maluchy uwielbiają dostawać prezenty. Na rynku znaleźć można niezliczoną ilość inspiracji, a w sklepach jeszcze więcej pomysłów na podarunek dla dzieci w różnym wieku. My prezentujemy swoją listę.

W tym roku wybierzmy produkty nieoczywiste. Niech nawet dziecko będzie zaskoczone. Postawmy na rzemiosło, wyroby wysokiej jakości, a do tego mobilizujące do kreatywnego myślenia. Oto krótki przegląd zabawek, bardzo subiektywny, ale także bardzo kolorowy i roześmiany.

Do twórczego bazgrania

„Zeszyt łobuza i jego kumpli” to opcja dla dzieci w wieku 7–11 lat. To skuteczny magnes odciągający od gier komputerowych, a przyciągający do nieco bardziej kreatywnych działań. Można tam bazgrać, wykonywać niecodzienne zadania, trzymać sekrety i bawić się do utraty tchu!

Śpiące królewny

To gra dla całej rodziny. Mamy to przetestowane. To prawdziwa frajda, także dla dorosłych. Zasady są proste, ale dość oryginalne – już pięciolatek z powodzeniem zagra w „Śpiące królewny” i doskonale się przy tym będzie bawić. Może dlatego, że grę wymyśliła 6-letnia dziewczynka? Każda rozgrywka pomoże rozwijać pamięć, planować strategię, liczyć i zdrowo rywalizować! Niech Was nazwa nie zmyli – to także propozycja dla chłopców!

Śpiące królewny

Szach i mat!

Szachy od Les Jouets Libres są inne niż wszystkie, ponieważ rozgrywają się w konkretnej formule fabularnej. Zamiast konwencjonalnej rozgrywki, rozegracie bitwy z czasów Wikingów. Każdy pionek ma swoją osobowość. Wielki plus za design – szachy nadają się do gry w plenerze, ponieważ woreczek to jednocześnie opakowanie i plansza. Produkt został wykonany z ekologicznych, certyfikowanych materiałów: drewna, organicznej bawełny i ekonaklejek.

Szach i mat!

Szumiący Miś

Każdy noworodek uwielbia odgłosy szumienia – to żadna nowość! Dlatego Whisbear bywa niezastąpioną zabawką w każdym pokoiku dziecięcym. To idealny prezent dla noworodka! Szumiący Miś z funkcją CRYsensor i tkaniną Minky® pomaga w usypianiu i uspokojeniu maluszka od pierwszego dni jego życia. Miś Whisbear wykonany został z najwyższej jakości miękkich, kolorowych materiałów z atestem OEKO-TEX®. A w środku znajdziemy inteligentne urządzenie emitujące szum suszarki, które automatycznie reaguje na płacz dziecka.

Szumiący Miś

Magiczne Mapy

Jeśli ich jeszcze nie kupiliście, wybierzcie najnowszą wersję kultowych już Map z Wydawnictwa Dwie Siostry. To wydanie zostało rozszerzone o mapy szesnastu krajów. Książka zabierze Was w dalekie i bliskie podróże, a przy tym nauczy rozmaitych ciekawostek na temat rozmaitych krain i kontynentów. Dzięki fantastycznym ilustracjom te wiedzowe smaczki zostaną bardzo dobrze zapamiętane przez każdego malucha. To tak cenna publikacja, że powinna zaleźć się w każdym domu, w którym mieszkają dzieci...

Magiczne Mapy

 

Zobacz także

Dziecko / #News

moonlite-classic-1-jpg-7160

Podręczny projektor

Czy są wśród was tacy, którzy pamiętają czasy projektora Ani? Jeśli na myśl o bajkach wyświetlanych na ścianie chwyta was nostalgia, Moonlite to projekt zdecydowanie dla Was!

Dziecko / #News

sami-the-seal-classic-jpg-6994

Inhalator dla dzieci – Sami the Seal

Firma Philips przygotowała inhalator, który nie przestraszy ani nie zniechęci dziecka do nebulizacji.

Dziecko / #News

beurer-by-52-classic-jpg-6926

Beurer BY 52 – szybkie podgrzewanie butelek i słoiczków

Chcesz szybko i wygodnie przygotowywać posiłki dla dziecka? Pomyśl o podgrzewaczu, takim jak Beurer BY 52.