/hamag/assets/otwarcie-jpg-10585.jpeg

Odkrycia miesiąca – wybieramy produkty lipca 2017

W tym roku zamiast wylegiwać się na plaży testowaliśmy ciekawe sprzęty, które przydadzą się w codziennym sprzątaniu.

Data publikacji: 02.08.2017
Robot sprzątający, odkurzacz pionowy, naturalne mydełka i książka dla dzieci. No cóż, lipiec nie rozpieszczał nas pogodowo, dlatego chętnie wzięliśmy się za porządki i oddaliśmy nietuzinkowej lekturze. A to wszystko w aromacie miodowych mydeł prosto z pasieki!

Kosmetyczna piekarnia

Mydła, sole do kąpieli, miody – cudownie naturalne, bez żadnych substancji drażniących, konserwantów i sztucznych dodatków. Takie są produkty od ajeden – marki, która zachwyciła nas już od pierwszego słyszenia. Najpierw udało nam się porozmawiać z założycielką firmy, następnie testowaliśmy te niecodzienne frykasy. Największą furorę zrobiły mydła – świetne w składzie, z miodem z domowej pasieki i z mlekiem od kóz, które dobrze jedzą i pasą się na zdrowych pastwiskach. Ogromne barwa za pyszny miód i ekologiczne opakowania!

Czytaj cały artykuł

W pionie siła

Odkurzanie mieszkania nie musi być wcale męczące. Wystarczy zainwestować w sprzęt, który pozbawiony jest plączących się kabli, a do tego nie wymaga schylania. Mowa oczywiście o odkurzaczu pionowym marki Bosch. Athlet BBH51830 (testowany przez nas model) ma ogromną moc ssącą. To nie żaden gadżet, a bardzo porządne urządzenie, które poradzi sobie z każdym kurzem. Ma elastyczną główkę, która wślizgnie się w każdy kąt, jest łatwy w obsłudze i co najważniejsze, zawsze pod ręką. Bezprzewodowe działanie może mieć ogromne znaczenie dla właścicieli psów i kotów, którzy muszą sprzątać podłogi codziennie!

Czytaj cały artykuł

Dobra lektura

W lipcu więcej padało niż było słonecznie, a to przecież wakacje. Rodzicie mogli mieć więc pełne ręce roboty, zwłaszcza że to czas, kiedy pociechy nie chodzą do szkoły. Warto wtedy uzbroić się w pomysły na kreatywne spędzenie czasu. Książka „Znajdź nas! Woda, łąka i las”, która całkiem niedawno ukazała się nakładem rodzinnego wydawnictwa Jacobsony to świetna zabawa na długie popołudnia i wieczory. Jej autorami są Kasia Jacobson i Robert Dzwonkowski. Na jej kartach znajdziecie fantastyczne rysunki 40 różnych gatunków ptaków, owadów, ryb i roślin. Najlepsze jest to, że część z nich została ukryta i trzeba je odnaleźć – to wciągająca i zarazem pouczająca gra! Dodatkowo dzieci mogą te wszystkie cuda natury na przykład policzyć! Brawo za design!

Czytaj cały artykuł

Robot na co dzień

Nie każdy lubi sprzątać, to rzecz jasna. To dlatego coraz popularniejsze są roboty sprzątające. My mieliśmy okazję potestować i zachwycić się sprzętem marki Samsung, a dokładnie modelem Powerbot VR20H9050UW. To urządzenie, które samo posprzata mieszkanie, w czasie kiedy my mamy ochotę na spacer lub spokojną lekturę! Na dodatek maszyna sama się podładuje, wyznaczy sobie trasę jazdy i spenetruje rozmaite zakamarki. To świetny patent dla zabieganych i zapracowanych.

Czytaj cały artykuł

Zobacz także

Trendy / #News

barkbath-classic-jpg-11724

Odkurz sobie psa z BarkBath

Jesień to nie tylko kasztany i piękne, kolorowe liście. Każdy właściciel psiaka wie, że to też pora ciągłego wycierania łap i mokra, ubłocona sierść u pupila. Stąd pomysł na BarkBath!

Trendy / #News

electrolux-classic-jpg-11761

Walcz ze smogiem od środka

Sezon grzewczy to niestety także sezon smogowy. To oznacza wzmożoną walkę o czyste powietrze. Jednak nie każdy wie, że możemy ją zacząć od wnętrza naszych domów.

Trendy / #News

chatka-offline-classic-jpg-11730

Chatka Offline, czyli Digital Detox w Warszawie

Żyjemy w coraz większym stresie. Wiele osób nie wytrzymuje tego tempa i szuka sposobów, by uciec od maili z deadline'ami. Na ratunek przychodzi im Chatka Offline.