/hamag/assets/otwarcie-jpg-10585.jpeg

Odkrycia miesiąca – wybieramy produkty lipca 2017

W tym roku zamiast wylegiwać się na plaży testowaliśmy ciekawe sprzęty, które przydadzą się w codziennym sprzątaniu.

Data publikacji: 02.08.2017
Robot sprzątający, odkurzacz pionowy, naturalne mydełka i książka dla dzieci. No cóż, lipiec nie rozpieszczał nas pogodowo, dlatego chętnie wzięliśmy się za porządki i oddaliśmy nietuzinkowej lekturze. A to wszystko w aromacie miodowych mydeł prosto z pasieki!

Kosmetyczna piekarnia

Mydła, sole do kąpieli, miody – cudownie naturalne, bez żadnych substancji drażniących, konserwantów i sztucznych dodatków. Takie są produkty od ajeden – marki, która zachwyciła nas już od pierwszego słyszenia. Najpierw udało nam się porozmawiać z założycielką firmy, następnie testowaliśmy te niecodzienne frykasy. Największą furorę zrobiły mydła – świetne w składzie, z miodem z domowej pasieki i z mlekiem od kóz, które dobrze jedzą i pasą się na zdrowych pastwiskach. Ogromne barwa za pyszny miód i ekologiczne opakowania!

Czytaj cały artykuł

W pionie siła

Odkurzanie mieszkania nie musi być wcale męczące. Wystarczy zainwestować w sprzęt, który pozbawiony jest plączących się kabli, a do tego nie wymaga schylania. Mowa oczywiście o odkurzaczu pionowym marki Bosch. Athlet BBH51830 (testowany przez nas model) ma ogromną moc ssącą. To nie żaden gadżet, a bardzo porządne urządzenie, które poradzi sobie z każdym kurzem. Ma elastyczną główkę, która wślizgnie się w każdy kąt, jest łatwy w obsłudze i co najważniejsze, zawsze pod ręką. Bezprzewodowe działanie może mieć ogromne znaczenie dla właścicieli psów i kotów, którzy muszą sprzątać podłogi codziennie!

Czytaj cały artykuł

Dobra lektura

W lipcu więcej padało niż było słonecznie, a to przecież wakacje. Rodzicie mogli mieć więc pełne ręce roboty, zwłaszcza że to czas, kiedy pociechy nie chodzą do szkoły. Warto wtedy uzbroić się w pomysły na kreatywne spędzenie czasu. Książka „Znajdź nas! Woda, łąka i las”, która całkiem niedawno ukazała się nakładem rodzinnego wydawnictwa Jacobsony to świetna zabawa na długie popołudnia i wieczory. Jej autorami są Kasia Jacobson i Robert Dzwonkowski. Na jej kartach znajdziecie fantastyczne rysunki 40 różnych gatunków ptaków, owadów, ryb i roślin. Najlepsze jest to, że część z nich została ukryta i trzeba je odnaleźć – to wciągająca i zarazem pouczająca gra! Dodatkowo dzieci mogą te wszystkie cuda natury na przykład policzyć! Brawo za design!

Czytaj cały artykuł

Robot na co dzień

Nie każdy lubi sprzątać, to rzecz jasna. To dlatego coraz popularniejsze są roboty sprzątające. My mieliśmy okazję potestować i zachwycić się sprzętem marki Samsung, a dokładnie modelem Powerbot VR20H9050UW. To urządzenie, które samo posprzata mieszkanie, w czasie kiedy my mamy ochotę na spacer lub spokojną lekturę! Na dodatek maszyna sama się podładuje, wyznaczy sobie trasę jazdy i spenetruje rozmaite zakamarki. To świetny patent dla zabieganych i zapracowanych.

Czytaj cały artykuł

Zobacz także

Trendy / #News

inkubator-1classic-jpg-11952

Inkubator dla czworonogów

Noworodki to istoty bardzo delikatne. Nie dotyczy to jedynie ludzi – kocie i psie maluchy też potrzebują opieki. Dlatego lubelski uniwersytet zainwestował w inkubator dla zwierząt.

Trendy / #News

talerz-classic-jpg-11766

Doznania znad talerza

Wiecie jak elegancko zjeść spaghetti, owoce morza, czy lasagnę? Czy kiedyś zestresowaliście się na oficjalnym obiedzie lub pogubiliście w etykiecie? Nie jesteście jedyni.

Trendy / #News

whisky-me-classic-jpg-11968

Whisky Me – trunek w wersji mini

Kojarzycie soczki w woreczkach, tak popularne w latach 90.? Dzięki pewnemu start-upowi, powracają, tylko że w wersji wysokoprocentowej jako Whisky Me.